Popis

Ionizační kefa – iBrush je revolucionární a nepostrádatelná pomůcka pro úpravu vašeho účesu. S její pomocí v okamžiku narovnáte i ty nejneposlušnější rozcuchané vlasy.

 

Výjimečnost kefy iBrush je v tom, že do vlasů které jsou přeplněny pozitivními ionty které vlasy elektrizují, vnáší negativní ionty, a ty přispějí k odelektrizování vlasů a tím narovnají každý vlas zvlášť . Tímto způsobem vytváří rovnováhu která pak vaše vlasy udrží narovnané po celý den, respektive do chvíle až ty přijdou do kontaktu s jiným povrchem který tuto rovnováhu naruší.

 

Mechanická péče je při nabídce různých šamponů a kondicionerů velice důležitá. S pomocí iBrush kefy může být tato péče mnohem něžnější a méně agresivní vůči vašim vlasům. Díky speciálně umístěným štětinám různé délky a něžnému ohebnému materiálu je česání neuvěřitelně jednoduché.

 

Nejnovější technologický přístup navždy změnil česání a  kefování  vlasů. Kefa je vhodná pro všechny typy vlasů  co se týká  struktury a délky protože jsou pozitivní ionty přítomny ve všech vlasech a neutralizací zabraňují lámání vlasů , štěpení konečků, poškození kořínků a nepříjemnému zatahování.