Popis

Univerzální silikonový uzávěr StyFresh

Ovoce a zelenina zůstane svěží 3x déle!

Zelenina v ledničce dlouho nevydrží i když ji zabalíte do fólie. Ta ji ale před plísní nezachrání a kromě toho představuje ekologický problém spojený s hromaděním plastů.

Vákuové silikonové uzávěry StayFresh jsou inovativním a ekologickým řešením pro úschovu ovoce a zeleniny. Tyto uzávěry nepřepouští vzduch který potom potraviny kazí. Tímto způsobem zůstanou vaše potraviny svěží déle. Uzávěry jsou vyrobené ze speciáního silikonového materiálu a jsou kompatibilní se všemi druhy nádobí.

Silikonové uzávěry vytvoří vákuum a tímto způsobem 100% utěsní nádobu s potravinami. Jsou vhodné i pro pikniky a zábavy.

 

Způsob použití
Uzávěr položte na jakoukoliv nádobu. Potom jej stlačte uprostřed dlaní, tak se vytvoří vákuum. Odstranění probíhá stlačením tlačítka které uvolní vakuum.

 

Vlastnosti

1.Univerzální velikost
Výjimečný design a materiál umožňují využití na jakékoliv nádobě nehledě na její tvar a velikost. Uzávěr důkladně přilne také na nádoby které nemají rovný okraj, materiál se přizpůsobí jakémukoliv tvaru.

2. Pět různých velikost
Komplet silikonových uzávěrů StayFresh obsahuje pět kulatých uzávěrů různých velikostí. To vám umožní jednoduché využití na jakékoliv nádobě nehledě na její velikost.

3.100% vakuové těsnění
Uzávěry důkladně uzavřou každou nádobu. Vhodné jsou i na přenášení jídel jako jsou omáčky nebo polévky. Vakuum zabraňuje vniknutí vzduchu do nádoby což zabrání vzniku plísně. Tímto způsobem se vaše potraviny udrží svěží 3x déle než kdyby byly chráněny pouze fólií.