Popis

Komplet elastik na cvičení SportFlex

PĚT ELASTIK S RŮZNÝMYSTUPŇEMI ODPORU
Intenzitu cvičení můžete nastavit pomocí pěti nastavitelných elastických pásů. Každý z nich má jiný stupeň zatížení od 4,5 kg do 13,7 kg. Jsou vhodné na cvičení doma nebo ve fitness studiu.

PROTISKLUZOVÉ DRŽADLO
Protišmykové držadlo zabrání, aby vám elastiky počas cvičení vyskočila z ruky. Umožňuje pevné a stabilní uchopení elastiky počas cvičení.

VÍCE NEŽ 100 RŮZNÝCH CVIKŮ
S elastickými pásy můžete procvičovat více než 100 růžných cviků které vám pomůžou zpevnit a procvičit svaly celého těla.

Už se připravujete na léto?
Vytvarujte si krásnou postavu s pomocí těchto elastických pásů se kterými dosáhnete ideální tonus vašich svalových skupin.

PRO IDEÁLNÍ SVALOVÝ OBJEM
Elastické fitness pásy jsou vhodné pro tréning svalů rukou, zad, břišních svalů, nohou a zadku. Jsou výbornou náhradou klasických závaží. Jsou praktické, napětí můžete měnit takřka okamžitě.

NÁVOD K POUŽITÍ
Na jednu stranu elastiky nasaďte sponu a pak elastiku pomocí karabiny pevně připněte na držadlo. Pro začátek si vyberte lehčí napětí a potom postupně zvyšujte intenzitu. Používat můžete hned několik elastik naráz což intenzitu cviků jěště zvýší.