Chat with us, powered by LiveChat

Přenosná Blender Flaška

Obarvěte svůj den zdravým nápojem!

1649Kč 649Kč

UŠETŘÍTE -60%

100% bezpečný nákup s možností vrácení zboží bez otázek.

Vlastnosti přenosné Blender flašky

Vlastnosti přenosné Blender flašky

PŘENOSNÁ

Představte si, že si bez elektřiny namixujete zdravý a čerstvý nápoj kdykoli a kdekoli. S nejsilnější přenosnou Blender flaškou je to ... možné protože jí můžete mít vždy po ruce. Blender flaška neposlouží jen jako mixér, ale také jako bidon. Zdravý a čerstvý nápoj si můžete vychutnat kdekoli, nejenom doma. Nabíjí se jednoduše přes USB kabel a baterie vydrží k namíchání přibližně 12 nápojů.

blender_led.gif

VÝKON

Jedná se o nejsilnější mixér který svými 6 ostrými a nerezovými čepelemi rozemele skoro všechno... Výkonný motor a silná baterie zaručují, že tato flaška zmixuje vše od ovoce a zeleniny až po oříšky, cereálie a dokonce i led.

MYTÍ

Mytí a údržba jsou absolutně jednoduché. Ruční mytí není zapotřebí. Stačí nalít do flašky vodu a zapnout. Silné otáčky vytvoří ...rotaci vody která flašku očistí v několika sekundách.

VYUŽITÍ

S přenosnou Blender flaškou si můžete připravit jakýkoli nápoj, čímž si zpestříte kvalitu vašeho stravování. K svačině si tak ... můžete připravit Smoothie nápoj, po tréninku proteinový shake, zdravý džus plný vitamínů nebo dokonce cocktail. Velikost Blender flašky je ideální pro cestování protože není větší od obyčejné flašky. Má vestavěné úchytné ouško, takže jí můžete pohodlně nosit v ruce.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

BLENDER

Svým 7.4 V výkonným motorem roztočí 6 ultra ostrých nerezových čepelí rychlostí 22.000 otáček za minutu.

BATERIE

Baterie s kapacitou 2000mAh umožňuje výkon k přípravě 10 až 12 nápojů. Dobíjení se provádí  pomocí přiloženého USB kabelu. K úplnému dobití potřebuje baterie přibližně 2 hodiny.

DESIGN

Blender flaška má bezchybný a líbivý design. Vyrobena je z BPA free materiálů který je potvrzen jako nezávadný i ze strany Ministerstva zdravotnictví a Zdravotní inspekce. Design Blender flašky je co se velikosti týče v souladu se standardy pro cestování. Sedí na všechny typy držáků na nápoje.

BEZPEČNOST

Blender flaška má vestavěnou pojistku která zabrání rotacím motoru v případě, že je flaška nedokonale uzavřená. Tato pojistka zabrání i prázdným nebo příliš dlouhým rotacím, aby nedošlo k jeho přehřátí.

Přenosná Blender Flaška

TOP VÝBĔR
1x 649Kč/kus2x 519Kč/kus3x 454Kč/kus
Hodnocení 4,9 / 5
4.8/5

Pospěšte si s nákupem

NA SKLADĚ UŽ JEN

20

KUSŮ!

Min
Sek